מה שנטע אוהבת

תכירו בבקשה, הספר החדש שלי ❤️

“מה שנטע אוהבת” הוא רומן, שהוא קומדיה רומנטית (עם מתכונים. הייתי חייבת).

זאת הכריכה, וזה מה שמופיע על גב הספר:
“קומדיה רומנטית מתוקה־מלוחה על אישה אחת שמחפשת אהבה, שני גברים שבטוחים שהם כבר מצאו אותה והרבה מתכונים שעושים מצב רוח טוב.

לנטע כהן יש שני ילדים מקסימים בהורות משותפת, תוכנית רדיו לילית שבה היא מלחששת מתכונים ומראיינת בשלנים וחיים משועשעים ונעימים, עד שהיא נשלחת ללקט מתכונים ברחבי ישראל בטנדר ירוק וגדול. פגישה מקרית על אם הדרך מכניסה לחייה בסערה את רז המסתורי, בדיוק כשאודי, האקס שלה, מחליט לשוב ולהפציע בעולמה. כל אחד מהגברים האלה מגלם הבטחה שנדמה שאסור לוותר עליה וכל אחד מהם גם בלתי־מושג באותה המידה. בין החלטה להתלבטות, בין התאהבות להתפכחות, חייה של נטע מתהפכים לבלי הכר: כל מה שהיה נדמה לה שמתקדם יפה, תקוע; ומה שחשבה שכבר לעולם לא יקרה – נוחת עליה בהפתעה. ואם כל זה לא מספיק, הרי שהקריירה הטלוויזיונית שעליה חלמה מוטלת פתאום בספק גדול.

אבל גם ברגעים הכי פגיעים בחייה נטע מבשלת או אופה משהו. עוגות לימון וחמאה רכות שאפשר לשקוע לתוכן, פסטה מסחררת מדרום איטליה או מרק נודלס אסיאתי, תפוחי אדמה שמטגנים פעמיים, פירורים של עוגת תותים וקצפת על המיטה – כל אלה נדמים כמו רעיון טוב כשלבה של נטע מאיים להישבר והכול מסביב קורס”

הספר נמכר בכל חנויות הספרים

ובאתר עברית: https://www.e-vrit.co.il/%D7%9E%D7%94_%D7%A9%D7%A0%D7%98%D7…

אפשר לקנות אותו באתר הוצאת ידיעות ספרים, בקישור הזה:
https://www.ybook.co.il/…/%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%A0%D7%98%D…

336 צפו

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *